کاربرد بتن یک عنصر سرد در خانه

xg301

کاربرد بتن در دکوراسیون داخلی :

بتن یا طرح های مشابه بتن به همان اندازه که سرد است، جذابیت بصری بسیار دارد و اگر به درستی در طراحی داخلی استفاده شود، بسیار متفاوت تر از آن چیزی خواهد بود که تصورش را می کنید.ساده ترین موردی که میتواند بتن را به دکوراسیون داخلی خانه شما بیاورد استفاده از ا#ام دی اف طرح بتن اکستراست . که در عین سادگی، زیبایی و جذابیت را به خانه شما تقدیم میکند. اگر می خواهید بتن را به فضای آشپزخانه ببرید، می توانید به فکر ساخت یا سفارش کابینت خاص و فوق العاده با اکسترا جم باشید.

برای این که این متریال سرد و صنعتی را در فضای منزل خود راه دهید، راه های بسیار مختلفی وجود دارد. mdf طرح بتن در طراحی و اجرای بخش های مختلف خانه کاربرد دارد و بنا به تمایل شما می تواند در قسمتی که مد نظر دارید به کار رود. همراه این مقاله باشید و با انواع طرح های بتن اکسترا در دکوراسیون داخلی آشنایی پیدا کنید.

 

ام دی اف طرح بتن اکسترا:

یکی از جالب ترین مواردی که می توان برای کاربرد عنصر طرح بتن در دکوراسیون داخلی مثال زد،کابینت و دکور های بتنی است.کابینت ها یا کمد ها می توانند طرح بتنی باشند و شخصیت منزل شما را به کلی تغییر دهند.

مجموعــه ای اســتثنایی از امدیاف بــا طــرح ســنگ بــا ســطحی فــوق برجســته…
جـم بـه معنـای سـنگ قیمتـی و محصـولات اکسـترا جـم در گـروه ام دی اف هـای برجسـته بـا نقـش و بـر جسـتگی سـنگ قـرار میگیـرد. بعلـاوه بـرای تهیـه مغـز ام دی اف خـام و کاغـذ دکـور ایـن گـروه از اکسـترا، از مرغوب ترین برندهـای روز اروپـا اسـتفاده شـده اسـت و مقاومـت ایـن محصـول در برابـر رطوبـت و حـرارت را تـا میـزان مناسـبی افزایـش داده اسـت.

xg303
304xg

دیوارکوب های بتنی:

از دیگر مواردی که می توان جزو کاربردهای بتن در دکوراسیون داخلی به شمار آورد، دیوار پشت تلویزیون یا پارتیشن های طرح بتنی است. ام دی اف بتن می تواند جای پارتیشن ها و کاشی های خسته کننده و تکراری را بگیرد و یک انتخاب متمایز و منحصر به فرد باشد. مزیت پارتیشن های طرح بتنی در این است که فضای خانه شما را بسیار مجلل تر و شیک نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم