درباره اکسترا

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان، یکی از پیشکسوتان صنعت چوب کشور، با سابقه بالغ بر ۸۴ سال فعالیت در این صنعت به لطف خداوند منان، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۸۷ در شهر هنر پرور اصفهان با سرمایه‌گذاری قابل توجه در بخش خرید تجهیزات و دستگاههای با کیفیت و تکنولوژی بالا، همچنین جذب نیروی انسانی متخصص در صنعت ام‌دی‌اف ملامینه آغاز کرد.

حضور موفق در بازارهای داخلی و بین‌المللی، دریافت نشان مدیریت خلاق و همچنین کسب نشان کارآفرینان برتر و همچنین استقبال کم‌نظیر مشتریان از محصولات تولیدی، این شرکت را بر آن داشت تا جهت خودکفایی هر چه بیشتر، ایجاد ثبات در کیفیت محصولات و توسعه کسب و کار خود اقدام به راه‌اندازی خط آغشته‌سازی کاغذ دکور نماید.

لذا در سال ۱۳۹۱ با همت مدیران و پرسنل شرکت با خرید تجهیزات با کیفیت روز اروپایی، خط تولید آغشته‌سازی کاغذ دکور خود را در محیطی به متراژ ۷۵۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی بزرگ شرق اصفهان راه اندازی کرده و در سال ۱۳۹۳ طی مذاکراتی با شرکت مانکسجو آلمان، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری کاغذ دکور از این شرکت معظم نمود. قابل ذکر است که شرکت مانکسجو آلمان یکی از شرکت‌های چندملیتی و معتبر بین المللی می باشد.

ام دی اف
ام دی اف خام

همچنین در راستای همراهی با تکنولوژی‌های روز دنیا در سال ۱۳۹۳ اقدام به خرید و راه اندازی خط پرس ملامینه تطبیقی کرد. گروه صنعتی افراچوب سبز ایرانیان در راستای تحقق اهداف بلندمدت خود، پس از نیازسنجی و ارزیابی نظرات خبرگان صنعت ام‌دی‌اف، اقدام به مشارکت با شرکت آلمانی فاپکو نموده است، که نتیجه این همکاری، تأمین مواد اولیه و تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا با برند اکسترا می باشد که از لحاظ کیفیت، تنوع و زیبایی و دوام با برندهای روز اروپایی و آسیایی قابل رقابت است.

قابل ذکر است که در حال حاضر برند اکسترا با داشتن بیش از ۱۰۰ طرح و رنگ و با چهار زیر مجموعه شامل “اکسترا رویسا، اکسترا پلاس، اکسترا سالید، اکسترا جم” به بازار ارائه می‌گردد، که تا کنون توانسته است نظر مشتریان را به خوبی به خود جلب نماید.

همچنین گروه صنعتی افراچوب سبز ایرانیان در راستای افزایش رضایت مشتریان و گسترش فعالیتهای تجاری خود در سال ۱۳۸۸ اقدام به ایجاد بخش کارگاهی جهت طراحی، تولید و اجرای انواع دکوراسیون‌های داخلی، اداری و تجاری و شخصی با استفاده از کادری مجرب و دوره دیده در زمینه معماری و صنایع چوب نموده و با ارائه جدیدترین و مدرن‌ترین طرح‌های روز دنیا دارای نمونه کارهای بسیار قوی در این زمینه می باشد.

ماموریت گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان

ما ماموریت داریم رویاهای افراد از خانه و محل کار آنان را به واقعیت تبدیل کنیم تا با محصولات ما بتوانند فضاهای خلاقانه، دلنشین و زیباتری را برای خود و دیگران خلق کنند. ما تعهد خود می‌دانیم که به جامعه کمک کنیم تا بتواند از بند فضای کهنه و تکراری رها شده و فضای جدید، مدرن و متناسب با سبک نوین زندگی را تجربه نماید.

ارزشهای محوری

۱)جسارت و پیشروی: ما جدیدترین و خلاقانه‌ترین راهکارها را جستجو می‌کنیم و بهترین آن‌ها را ارائه می‌کنیم.

۲)اعتماد و صداقت: شفافیت و صداقت در آنچه انجام می‌دهیم از درون سازمان، به وسیله ما شروع می‌شود و به بیرون منتقل خواهد شد.

۳)رشد مداوم:ما دائما خود را به چالش می‌کشیم تا فکر و رویایی بزرگی داشته باشیم. هدف ما رشد مداوم، ارتقای کیفیت محصولات و زندگی کارکنان است تا بتوانیم برای ارتقای زندگی تمام افراد جامعه قدم برداریم، چون معتقدیم ما با هم بهترین هستیم.

۴)تغییر سبک زندگی: ما برای افراد زیادی سبک زندگی متفاوتی ایجاد می‌کنیم، برای مشتریان، برای کسانی که با ما کار می‌کنند و برای خودمان

۵)همکاری و کار تیمی: ما معتقدیم به واسطه عشقی که در کار کردن با یکدیگر داریم می‌توانیم کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم و باید این عشق را با دیگران به اشتراک بگذاریم. 

۶)مسئولیت اجتماعی: ایجاد فضای بهتر برای زندگی ایرانیان هدف ماست. در این راه ایمنی و کیفیت زندگی نه فقط کارکنان سازمان که همه‌ی افراد جامعه برای ما در اولویت قرار دارد.

۷)آراستگی سازمانی: نه تنها روندها، فرایندها و کیفیت تولید و کار سازمانی که توجه به ظاهر سازمان و افراد سازمانی نیز برای ما حائز اهیمت است و برای بهتر شدن آن تلاش می‌کنیم.

چشم انداز

رهبر بازار در تولید محصولات لوکس، نوآورانه و با کیفیت در صنعت دکوراسیون داخلی در ایران و کشورهای همسایه برای کسانی که می‌خواهند زندگی در فضایی شاد، همراه با آرامش و زیبایی را تجربه کنند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم