مد در چیدمان آشپزخانه

مد در اشپزخانه
امروزه مد در زندگی همه ما یکی از تاثیر گذار ترین عناصر به حساب می آید. چگونه یک آشپزخانه لوکس و مدرن داشته باشیم؟
باید توجه داشته باشیم همانطور که مد باعث زیبایی و به روز بودن ما و خانه ماست زمانی که مدتی از آن بگذرد و همه گیر شود ممکن است خسته کننده گردد، عمر مفید کابینت ها بین ۵ تا ۱۰ سال می باشد. پس طرح و رنگی را انتخاب کنید که در عین سادگی و زیبایی موجب خستگی و درگیری ذهنی در شما نشود.
ام دی اف برای کابینت جز یکی از متریال های ارزان نسبت به ممبران، چوب و گلاس می باشد. ام دی اف های اکسترا با تنوع رنگی و کیفیت بسیار بالا می تواند یکی از گزینه های مناسب برای یک چیدمان شیک و به روز در اشپزخانه شما باشد.

کابینت

یکی از مهمترین عناصر در آشپزخانه کابینت است. که امروزه یکی از سبک هایی که پرطرفدار شده استفاده از دو رنگ در کابینت ها می باشد.اکثرا یکی از دو رنگ، رنگ سفید مات یا براق است که القا کننده حس سادگی و مینیمال بودن فضا را چند برابر می کند، همچنین رنگ سفید باعث بزرگ و روشن تر و نشان دادن فضا و ایجاد یک موج مثبت روانی میشود.رنگ هایی نظیر رنگ طوسی، سبز ملایم، رنگ های شاد تر و حتی ام دی اف های طرح چوب نیز کنار سفید جلوه فوق العاده ای دارند.

رنگ طوسی امروزه ترند شده و در تناژ های زیادی که دارد فضای آشپزخانه را بسیار شیک، آرامش دهنده و چشمنواز می کند.

مشکی
کابینت طوسی

استفاده از صفحه کابینت

صفحه کابینت های شیک و طرح وطرح سنگ امروزه بسیار پر طرفدار شده که در طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی موجود هستند که در انواع مختلفی در بازار خدمت شما ارائه میشود.

صفحه کابینت

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم