با استفاده از پارتیشن ام دی اف می توان فضا هایی مانند اتاق کار ، اتاق مطالعه ، اتاق بازی و … را به وجود آورد که به دلیل جنس خوب و مرغوبیت آن از لحاظ ایمنی و امنیت و کارایی در درجه بالایی قرار دارند . بنابراین در تعریف این پارتیشن می توان گفت پارتیشنی که فریم دور و جنس دیوار پرکننده آن از ام دی اف باشد ، پارتیشن ام دی اف نام دارد .
طراحان و تولید کنندگان پارتیشن ام دی اف با تجربه های خود پارتیشن هایی با طرح و رنگ ها و مدل های نتوع را تولید می کنند که باعث افزایش کارایی و کاربرد این پارتیشن در زمینه های اداری و  و عمومی و اماکن خانگی و خصوصی و غیر خصوصی شده است که نظر عموم را به خود جلب کرده است و طرفداران زیادی در نقاط مختلف پیدا کرده است.

ام دی اف

پارتیشن ام دی اف و چند مزیت آن

این محصول به دلیل نصب سریع و صرفه جویی در وقت و زمان و بهینه سازی فضا و مقرون به صرفه بودن ؛ رایج بوده و به دلیل تنوع در طرح و رنگ باعث ایجاد محیطی زیبا و روح بخش می شود و به همین دلیل در محیط های کاری بیشتر از این نوع پارتیشن استفاده می شود . زیرا باعث افزایش روحیه کاری و انرژی کارمندان می شود .
مواد به کار رفته در این پارتیشن ها سبب می شود تا این نوع پارتیشن ها قابلیت انعطاف پذیری داشته باشند و به عنوان یک تقسیم کننده و جداکننده باکیفیت و مقاوم با قابلیت ها و مزایای زیاد شناخته شوند . علاوه بر تمام چیز هایی که گفته شد این پارتیشن ها قابلیت نصب ابزار آلات یراق و قفل را بر روی خود نیز دارند.

پارتیشن ام دی اف و دسته بندی آن از لحاظ ساختاری

این نوع محصول اندازه های مختلف بزرگ و کوچکی دارند که با استفاده از این ویژگی می توان از انواع مختلف آن ها حتی در اماکن کوچک هم استفاده کرد. این محصولات از متریال های متنوعی ساخته می شوند و در خرید این محصول مهم ترین نکته, توجه به متریال های استفاده شده در ساخت آن ها است که بر اساس این متریال ها قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود .
ارتفاع  این محصولات متفاوت است و می توان به وسیله آن ها اتاقک هایی با متراژ های متفاوت را به وجود آورد که دارای پوشش کامل هستند و ارتفاعشان تا سقف است .
متریال هایی که در ساخت ام دی اف از آنها استفاده می شود از لحاظ ضخامت متفاوت هستند و این ضخامت در استحکام و مقاومت پارتیشن نیز نقش دارد .
پارتیشن های ام دی اف در انواع تک جداره و دوجداره در بازار عرضه می شود که هر یک ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند و مشتریان بر اساس نیاز های خود آن ها را انتخاب می کنند . هر کدام از این پارتیشن ها ویژگی ها و کاربرد های مخصوص به خود را دارند که بر روی قیمتشان نیز تاثیر می گذارد .

مزیت های استفاده از پارتیشن های ام دی اف

ویژگی های پارتیشن های ام دی اف عبارتند از:

۱ . با استفاده از این محصولات می توان یک بخش جدا و ایمن در محل خود ایجاد کرد.
۲ دارای تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ هستند وطبق سلیقه ی مشتری می توان سفارش داد.
۳ عایق مناسبی در برابر گرما و سرما و صدا هستند و علاوه بر آن مقاومت و استحکام بالایی نیز دارند .
۴ . در برابر رطوبت نیز عایق بسیار مناسبی بوده واز نفوذ رطوبت جلوگیری می کند.
۵ . به عنوان یکی از عناصر دکوراتیو در منازل و مکان های دیگر استفاده می شود و در ادارات و شرکت ها و نیز به منظور حفظ حریم خصوصی کارکنان و یا برای دکوراسیون استفاده می شود .
۶ در دو نوع متحرک و غیر متحرک نیزهستند که نوع متحرک آن ها قابلیت جابه جایی دارد . و شما می توانید با جابه جایی آن ها دکوراسیون محیط را تغییر  دهید .
۷. در بعضی از مکان های رسمی و اداری و به دلیل نبود فضای کافی امکان دیوار کشی برای جدا سازی فضای کاری کارمندان از هم وجود ندارد ؛ بنابراین پارتیشن ام دی اف گزینه ی مناسبی برای این منظور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم