رنگ ها را به خانه خود راه دهید

 

رنگ ها

رنگ ها اساساً اصلی ترین چیز برای آشپزخانه ها هستند و رنگ نامناسب قطعاً نظر شما را جلب کرده و موجب پشیمانی و احساس بد می شود. آشپزخانه ها باید احساس گرما ، جذابیت و ترجیحاً شیکی داشته باشند!

رنگ ها نه تنها بر روحیه ما بلکه بر حس و عمق و مقیاس ما نیز تأثیر می گذارند. اتاقی که با سایه های تیره رنگ آمیزی شده است معمولاً کوچکتر از اتاقی با همان اندازه است اما با سایه روشن تر رنگ آمیزی شده است.

b844cf24e45c4bfdeb57e73df11727e5

هر رنگی هدفی متفاوت را دنبال می کند. برخی از آنها رنگ های راحت ، دلپذیر و برخی دیگر اشتها آور تر ، رنگ های زنده هستند. بنابراین با همه این هاشماچگونه رنگ مناسب برای آشپزخانه خود را انتخاب می کنید؟

در اینجا یک پالت رنگ ارائه شده توسط Kitchen Infinity برای کمک به شما در انتخاب نوع مناسب رنگ برای آشپزخانه شما وجود دارد:

رنگ هایی مانند قرمز ، زرد ، سبز ، خاکستری ، عاجی و آبی همه از رنگ های گرم هستند. آنها همچنین از محبوب ترین رنگ ها هستند زیرا آشپزخانه ها به طور طبیعی شلوغ ترین منطقه یک خانه هستند ، بنابراین نقطه مرکزی خانه باید از آن استقبال ، دعوت و اشتها آور باشد.

ما در حال تلاش برای آرام کردن همه هستیم ، نه اینکه استرس آنها را با رنگ های دیوانه وار افزایش دهیم!اگر به دنبال ظاهری سبک و شیک هستید ، رنگ سفید ، عاج و زرد گزینه های مناسبی برای آشپزخانه هستند. رنگ سفید مینیمالیستی میباشد سفید همیشه پشت شماست! هم برای دیوارها و هم برای چیدمان ها شگفت انگیز است. رنگ زرد جیغ و زرد روشن پر جنب و جوش برای دیوارهای دارای چوب یا کابینت سفید مناسب است.سبز رنگ طبیعت و آرامش است. اگر به دنبال حالتی آرامبخش و آرامش بخش هستید ، به دنبال ظاهری سبز یا سبز رنگ باشید. از طرف دیگر ، اگر آرامش اقیانوس را می خواهید ، این را با یک ته رنگ آبی ترکیب کنید. هر دو این رنگ ها جذاب و تسکین دهنده هستند.

10531450211886309532
tarkib-ashpazkhane-1

رنگ های تیره مانند مشکی ذغالی و خاکستری دودی کاملاً خنثی برای هر نوع آشپزخانه مناسب است. اگر به دنبال آشپزخانه ای معاصر ، مینیمالیستی ، سنتی یا حتی به سبک کلبه ای هستید ، این رنگ ها به شما آزادی می دهند.  اگرچه به نظر می رسد کسل کننده باشد ، اما خاکستری و سیاه ذغالی می تواند معجزه کند اگر در کابینت ها و میزهای پیشخوان با تناژ های سفید یا روشن جفت شود. حتی می توانید از رنگ های پررنگ در اکسسوری های خود مانند آبی یا گل های مایل به قرمز یا حتی سبز دریایی استفاده کنید تا جلوه ای آرام وساده داشته باشید. خاکستری یکی از محبوب ترین تناژ رنگ هایی است که برای آشپزخانه استفاده می شود و با اکثر رنگ ها ست می شود (البته بعد از رنگ سفید) و کاملا منطقی است که چرا!

در نهایت رنگ آشپزخانه خود را به هر رنگی که دوست دارید و احساس شادابی می کنید درآورید ، برای شما آرزوی موفقیت می کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم