یکی از فکرهایی که سال جدید همراه خود می آورد این است که چگونه فضای زندگی خود را تغییر داده و بازسازی کنیم و برای شروع کجا بهتر از قلب خانه یعنی آشپزخانه است ؟

به پنج دکوراسیون آشپزخانه ای که در سال ۲۰۱۸ بسیار سروصدا خواهند کرد توجه کنید

کابینت های سبز و آبی

رنگ های سبز و آبی انتخاب های سال ۲۰۱۷ برای کابینت آشپزخانه  بوده اند.  این رنگها علاوه بر ساخت ترکیب های فوق العاده با سایر رنگ ها و طرح های چوبی  در کابینت ،حتی در صورتی که به تنهایی استفاده شوند باز هم زیبا هستند.

کابینت سبز آبی

بنفش کردن همه چیز

Pantone  رنگ بنفش را رنگ سال اعلام نمود و اکنون این رنگ در حال شکل دادن تمام  طراحی های دکوراسیون خانه است.  بنابراین یکی از متود های طراحی آشپزخانه در سال ۲۰۱۸ استفاده از رنگهای جسورانه و غیرمنتظره ای مانند بنفش می باشد . این رنگ نمایانگر تجمل و لطافت است.

کابینت هایی با صفحات تیره

صفحه های رو کابینتی تیره ، نیاز امروز هستند . صاحبخانه ها جذب سنگ های کابینتی می شوند که رنگ های مشکی سبز تیره و یا ترکیبی از رنگ های تیره با خطوط و جزئیات طبیعی را داشته باشند .

 ترکیب و هماهنگی رنگ ها

دوره ی آشپزخانه های تک رنگ را مدتهاست که پشت سر گذاشته ایم . سال ۲۰۱۸ سال ترکیب کردن و هماهنگ نمودن رنگ هاست . مثلا دیوار های نقاشی شده و کابینت هایی به رنگ ذغالی با کابینت های بالایی به رنگ سفید خامه ای ترکیبی است که امسال زیاد مشاهده خواهیم کرد.

سنگ مرمر با کنتراست بالا

سنگ کابینت مرمر با کنتراست و ضخامت بالا یکی از اتفاقات جدید امسال در دکوراسیون خواهد بود اما  برای سالهای زیادی در آینده پابرجا و پراستفاده می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم