نکات طراحی روشور در دکوراسیون

 

انواع روشور های حمام و سرویس بهداشتی

در این اوقات بی سابقه و بیماری کرونا، در حالی که همه ما ممکن است در بلاتکلیفی در سرتاسر کره زمین زندگی کنیم ، در حال حاضر یک چیز مشترک در همه خانه ها وجود دارد مراقب شستن دست ها.روشویی شستشوی حمام، فضایی است که در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. و این روزها همه ما روزانه چندین بار دستان خود را می شوییم.

در اینجا چند نکته آسان و سریع برای اضافه کردن تغییراتی به خانه خود یا برنامه ریزی برای یک بازسازی بزرگتر آورده شده است.

دستشویی دارای شکل بیضی متمایز با منحنی های ملایم مانند سنگریزه صیقلی طبیعی است. کاسه گسترده ، بزرگ و خمیده به آرامی قابل استفاده آسان است ، آب را به طور موثر و در عین حال ظریف نگه می دارد تا باعث شستشو زیبایی شود.

روشور

روشور سفید 

این ظاهر به خصوص در حوضچه شستشوی کوچک به خوبی کار می کند تا دستشویی کمتر تنگ و کاربردی به نظر برسد.از فضای زیر روشور خود را هدر ندهید – از این قسمت برای ایجاد محلول ذخیره سازی برای تمام محصولات دوش و زیبایی خود استفاده کنید.

اتصالات و وسایل روشنایی را حداقل نگه دارید و میز را خالی بگذارید. همچنین می توانید با یک گیاه کوچک یا گلدان گلدان یک تکه رنگ اضافه کنید.

روشور سفید ویک رنگ خنثی دیگر

یک عنصر خاکی رنگ به طراحی پایه شستشو با بتن اضافه کنید.اگرچه در آخرین نکته ما طبق قانون رایج استفاده از رنگ سفید برای ایجاد فضایی با حداقل زیبایی زندگی می کنیم ، اما رنگ های ساده خاکی نیز می توانند عنصری آرام را به سرویس بهداشتی شما بدهند. یک میز پیشخوان اولیه بتونی برای حوضه شستشوی شما که با دیوارهایی در یک سایه مکمل جفت شده است (خاکستری روشن در اینجا به خوبی کار می کند) راهی منحصر به فرد برای افزودن نشانه ای از سبک بروتالیستی به طرح های شما خواهد بود.

روشور کرم خاکی
روشویی کابینت دار

سینک روشویی کابینت‌دار:
این مدل از سینک روشویی برای فضای کم بسیار مناسب است. در این مدل، سینک روی کابینت قرار می‌گیرد و فضای مناسبی برای ذخیره‌سازی وسایل مورد نیاز ایجاد می‌شود.

روشور کرم

 سینک روشویی لبه‌دار:
عموما بیشتر این سینک ها در زیر پیشخوان قرار دارد و فقط لبه آن بسته به سبکی که طراحان و سازندگان آن را تولیدکرده‌اند، روی پیشخوان نشسته است.

روشور لبه دار

سینک روشویی کاسه‌ای:
سینک روشویی کاسه‌ای نمونه‌ای مدرن‌ترین سینک های روشویی است که دقیقا در بالای پیشخوان یا کانتر قرار دارد.

روشور با سینک عمیق

سینک روشویی لگن عمیق:
یکی دیگر از سینک‌هایی که معمولا با سینک کنسولی اشتباه گرفته می‌شود، سینک‌های روشویی با لگن عمیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم