چگونه کابینت‌های رنگی رنگی را طراحی کنیم؟

tarkib-ashpazkhane-5
پیش از اینکه رنگ کابینت را تعیین کنید، لازم است سبک مورد نظرتان برای کابینت‌ها را مشخص نمائید.
اینکه قصد استفاده از کابینت‌های مدرن، کلاسیک و یا نئوکلاسیک را دارید، موضوعی است که تفاوت‌های زیادی ایجاد خواهد کرد؛ چرا که رنگ‌های متناسب با هر کدام از آن‌ها متفاوت از دیگری می‌باشند.از طرفی، رنگ‌های کابینت آشپزخانه نیز بسیار متنوع هستند که بنا به سلیقه هر نفر انتخاب خواهند شد؛ اما به هرحال، انتخاب رنگ برای کابینت های رنگی و شاد، اصول و قواعدی نیز دارد.

استفاده صحیح از رنگ یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین روش ها برای تغییر شکل منزل شما است و تجربه هیچ کجا به راحتی در آشپزخانه کوچک نیست. آشپزخانه های کوچک گزینه های بازسازی محدودی دارند و دستکاری دقیق رنگ و تأثیر آن در نورپردازی می تواند آشپزخانه را از نظر بصری گسترش دهد و آن را بسیار بزرگتر از آنچه هست نشان دهد. این امر می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد اگر خانه ای برای فروش تهیه می کنید.

کسانی که به پاکیزگی، نظافت و بهداشت خانه خود اهمیت زیاد می‌دهند، لازم است از رنگ‌های روشن در طراحی کابینت آشپزخانه استفاده کنند.  این رنگ‌ها، به سرعت نقاط آلوده‌شده را نشان داده و با جلب توجهی که ایجاد می‌کند، مانع از آلوده ماندن یک نقطه روی کابینت خواهند شد.

unnamed (2)
tarkib-ashpazkhane-1

رنگ روشن برای آشپزخانه کوچک و تاریک

بهترین رنگ‌ها برای آشپزخانه‌های کوچک یا آن‌ها که نور کافی ندارند، رنگ‌های روشن هستند. استفاده از رنگ‌های روشن در این آشپزخانه‌ها باعث می‌شود که فضای آشپزخانه، بزرگتر جلوه کند. همچنین که طراحی کابینت‌های رنگی با رنگ‌های روشن باعث می‌شود که بازتاب نور بیشتر شده و محیط را روشن‌تر نشان دهد. با این حال داشتن یک آشپزخانه کوچک به این معنی نیست که باید از رنگ های تیره دور باشید ، اما باید برنامه ریزی کنید که از رنگ های اشباع شده به طور استراتژیک استفاده کنید. برای جلوگیری از فضای زیاد و تنگ ، از تن های عمیق مانند آبی مایل به قرمز استفاده کنید و کنتراست را با مقدار زیادی سفید روشن اضافه کنید. این طرح کوچک رنگ آشپزخانه ، آبی تیره را در سراسر جزیره اعمال می کند و بانک های کابینت را انتخاب می کند. هنگامی که با یک کفپوش سفید متری و وسایل سفید همراه شوید ، ظاهر آن واضح و واضح است. چوب های میله ای چرمی رنگ قهوه ای رنگ جلوی کف چوبی جزیره را تکرار می کنند و گرما و بافت را به اتاق می بخشند.

رنگ تیره برای آشپزخانه بزرگ

اگر آشپزخانه‌ای بزرگ دارید و قصد طراحی کابینت های رنگی و شاد کرده‌اید، بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنید. منظور از رنگ تیره، رنگ‌های مشکی یا خاکستری نیست؛ بلکه بدین معنا است که میزان روشنایی رنگ، نباید زیاد باشد؛ چرا که استفاده از رنگ‌های روشن در آشپزخانه‌های بزرگ، باعث بی‌روح شدن فضای آن خواهد شد. جفت شدن سیاه و سفید با کنتراست بالا ، یک پالت رنگ کوچک آشپزخانه را ایجاد می کند. دیوارهای سفید یا سفید رنگ در حالی که بر کابینت های رنگ شده سیاه یا لکه دار تأکید دارند ، محیط را گسترش می دهند. برای ظاهری جسورتر ، کفپوش شطرنجی یا صفحه پشتی طرح شورون را در نظر بگیرید. عناصر آشپزخانه سیاه و سفید به عنوان یک مرحله خنثی عمل می کنند که ظروف ظروف ، وسایل و لوازم جانبی تقریباً هر رنگ را به راحتی به نمایش می گذارد. یک رنگ پر جنب و جوش مانند قرمز را انتخاب کنید که به طور درخشان در برابر رنگ سیاه نشان داده شود.

sink-design

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم