خانه اتاق لباس یا کلوزت روم

اتاق لباس یا رختکن

روند رختکن با سرعت بالایی در حال رشد است و آنچه روزگاری تصور می شد برای ثروتمندان و بورژواز یک لوکس است به یک پناهگاه شخصی تبدیل شده است که هر صاحبخانه می تواند از آن لذت ببرد.این فضاهای لوکس می توانند فضای مناسبی برای لباس ، از جمله تکه های متناسب ، کل مجموعه کفش ، کلاه و لوازم جانبی – همه عناصر اساسی برای تکمیل و تحسین لباس برای هر مناسبت – فراهم کنند.

0_Monika-Bacanskaite103436979_941941009576420_5900332568540811838_njpeg

اتاق لباس محدود به اتاق خواب نیست

یک اتاق رختکن برای منزل شما ایده آل است و می تواند توهم بیش از حد و انحطاط را فراهم کند در حالی که در واقع تمام فضای ذخیره سازی کمد مورد نیاز را فراهم می کند.

یک اتاق رختکن می تواند شخصیت را به مجموعه اصلی اضافه کند در حالی که صاحب خانه می تواند احساس راحتی کند و اضافه کردن یک اتاق رختکن را فرصتی برای افزایش فضای خود به روش های خلاقانه ببیند.

حالا چگونه اتاق رختکن خود را سازماندهی کنیم؟

ما به فکر جمع کردن و ذخیره لباس ها هستیم تا فضایی هماهنگ و مرتب را ایجاد کنیم ، برای مثال با مرتب سازی بر اساس رنگ ، یک شیب ایجاد می کنیم، توجه: یک اتاق رختکن مطبوع نتیجه ای درخور ویترین خواهد داد. اگر مبلمان یا کمد ندارید ، قفسه هایی را انتخاب کنید که کیف ها ، کفش ها و جعبه های کوچک را در آن قرار دهید.با استفاده از میله جا لباسی از چین و چروک شدن لباس های خود جلوگیری کنید و همچنین برای ایجاد یک دکوراسیون شیک ، فراموش نکنیم که آینه را روی پایه یا دیوار نصب کنیم یا روی درب اتاق. علاوه بر کاربردی بودن ، باعث بزرگتر شدن اتاق و تزئین آن می شود.

storage-dressing-03-y-b

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم